Anasayfa

 

Hakkımızda

 

Ürünler

 

Sektör

 

İletişim

 
 
Sektör
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  EXPANDET ÜRÜN YELPAZESİ
  CİVATALAR
  ALLEN CİVATALAR
  SOMUNLAR
  PULLAR
  MATKAP UÇLU VİDALAR
  ÇELİK DÜBELLER
  PLASTİK DÜBELLER
  SAC VE AĞAÇ VİDALARI
  METRİK VİDALAR
  PASLANMAZ URUNLER
  SAPLAMALAR
   
 
 
 
 
 Alçıpan Dübeli
Alçıpan duvar,ahşap v.b. İnce duvar bağlantılarında kullanılan plastik bir dübeldir. Özel kanat yapısı ile uygulandığı noktada güvenli bir bağlantı yapar. İyi bir bağlantı yapabilmek için uygun boyda ağaç vidası kullanılmalıdır. Uygulanacak duvar kalınlığına ile dübel kafa boyu uygun olmalıdır.
Teknik Detay >>

 
 
 İzolasyon Dübeli
Plastik izolasyon dübeli taş yünü gibi izolasyon malzemelerinin montajında geniş yüzey sağlar. Dübelle monte edilerek kullanılır.
Teknik Detay >>

 
 
 Plastik Dübel
Kolay ve güvenli montaj imkanı sağlayan ve özel profili nedeni ile yüksek çekme gücüne sahip olan bir plastik dübeldir. Plastik kalitesi ile uygulama anında çatlama,kırılma ve katlanma yapmaz. Dübel ölçüsüne uygun civata kullanılmalıdır. Güvenli bir uygulama için delik çapı verilen değerlerde olmalıdır.
Teknik Detay >>

 
 
 Tuğla Boşluk Dübeli
Delikli tuğla, dolu tuğla (blok tuğla), gazbeton (ytong) yüzeylerde kullanılan plastik dübel. Mega boşluklu plastik dübel çeşidide vardır.
Teknik Detay >>

 
 
 Turbo Let
Ağaç ve alçıpan yüzeylerde kullanılan plastik dübel. Alçıpanlarla Kaplı duvarlarda alçıpanlı Yüzeylere tutturulmak istenilen Tablolar, Kornişler, Kablo kanalları, Elektrik Düğmeleri, Lambalar, Vb. Ürünleri en pratik şekilde montaj yapma kolaylığı sağlar. Alçıpanlara 6 mm Delik delinerek montajı yapılır.
Teknik Detay >>

 
 
 Ytong Dübeli (Gazbeton Dübeli)
Gazbeton yüzeylere uygun olarak tasarlanmış plastik dübeldir. Malzeme üzerinde emniyetli bir bağlantı sağlar. Spiral formundaki kanatları ile delik çapının iki katı oranında yüzeyi sarma ve tutma olanağı sağlar. Çakma anında kırılma, katlanma ve çatlama yapmaz. Bağlanacak parça boyuna uygun cıvata kullanılmalıdır.
Teknik Detay >>

 
 


 
 
 

Anasayfa - Hakkımızda - Ürünler - Sektör - İletişim

 

Her Hakkı Saklıdır. © Akın Civata Ltd. Şti.                                                                                       

                                                         WebTasarım