Anasayfa

 

Hakkımızda

 

Ürünler

 

Sektör

 

İletişim

 
 
Çelik Dubeller
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  EXPANDET ÜRÜN YELPAZESİ
  CİVATALAR
  ALLEN CİVATALAR
  SOMUNLAR
  PULLAR
  MATKAP UÇLU VİDALAR
  ÇELİK DÜBELLER
  PLASTİK DÜBELLER
  SAC VE AĞAÇ VİDALARI
  METRİK VİDALAR
  PASLANMAZ URUNLER
  SAPLAMALAR
   
 
 
 
 
 S Tipi Dübel
Normal cıvata ve saplama ile kullanılabilir. Uygulanan deliğe yanlarda açılan kulakçıklar ile dengeli oturan ve dönme yapmayan, Çekme mukavemeti yüksek olan bir dübeldir. Kullanılan cıvata ve boyuna dikkat edilmelidir. Saplamalarda somun ve pul uzunluğu dikkate alınmalıdır. Paslanmalara karşı çinko kaplıdır. ( 5-8 Mikron )
Teknik Detay >>

 
 
 Asma Tavan Dübeli
Askı parçası ile desteklenmiş olan dübel, asma tavan montajında kısa delik derinliği ve küçük delik çapı ile hızlı ve emniyetli montaj kolaylığı sağlar. Paslanmalara karşı çinko kaplıdır. ( 5-8 Mikron )
Teknik Detay >>

 
 
 Çakmalı Dübel
Beton zeminlerde hızlı ve emniyetli montaj sağlayan, kısa delik derinliği isteyen ekonomik bir dübeldir. Dübel içindeki konik çekirdek yardımı ile dengeli açılma ve zemini tutma özelliği sağlar. Paslanmalara karşı çinko kaplıdır. ( 5-8 Mikron )
Teknik Detay >>

 
 
 Civatalı Borulu Dübel
Beton kalitesi düsük yerlerde, özellikle asansör ray montajinda tercih edilir. Kovani borudan imal edilmis olan IDGM tipi dübeldir. Paslanmalara karsi çinko kaplidir. ( 5-8 Mikron )
Teknik Detay >>

 
 
 Gömlekli Dübel
Orta aralıktaki yüklerde ve düşük kalitedeki betonlarda kullanılan çok ekonomik, çabuk montaj sağlayan bir dübeldir. Kısa deliklerde ve düşük yüklerde bile rahatlıkla açılabilen gömlek yapısı ile güvenli tutma ve sıkma özelliği vardır. Bu özellikleri dolayısıyla titreşimli alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bağlanacak parça üzerinde iken delme ve montaj olanağı vardır. Paslanmaya karşı çinko kaplıdır. (5-8 Mikron)
Teknik Detay >>

 
 
 Kancalı Dübel
Hızlı ve kolay montaj imkanı. Kısa deliklerde ve düşük yüklerde bile rahatlıkla açılabilen gömlek yapısı ile güvenli tutturma, sıkma ve asma özelliği vardır.Bu özellikleri dolayısıyla, titreşimli alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Paslanmalara karşı çinko kaplıdır. ( 5-8 Mikron ))
Teknik Detay >>

 
 
 Klipsli Dübel
Çabuk ve kolay montaj olanağı sağlayan bir dübeldir. Matkap çapı ile dübel çapının eşit olması dolayısı ile ekonomiklik sağlar. Asma yüklerine dayanıklıdır. Bağlantı kanalları,konsollar,raflar v.b. bağlanabilecek parçalarda kullanılabilir. Paslanmaya karşı çinko kaplıdır. ( 5-8 Mikron )
Teknik Detay >>

 
 


 

 

 

 
 
 
 

Anasayfa - Hakkımızda - Ürünler - Sektör - İletişim

 

Her Hakkı Saklıdır. © Akın Civata Ltd. Şti.                                                                                       

                                                         WebTasarım